Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 1 έως 1 από 1

Θέμα: Πρόβλημα με iGO σε οθόνη 7"

  1. #1
    Junior Member
    Εγγραφή
    08-10-2022
    Μηνύματα
    1
    Ευχαρίστησε
    0
    Τον ευχαρίστησαν 0 φορές σε 0 μηνύματα

    Question Βοήθεια παρακαλώ με iGO σε οθόνη 2Din

    Καλησπέρα σας.
    Επειδή είμαι λιγάκι άσχετος και όσα και να διάβασα στο φόρουμ, μπερδεύτηκα και δεν βρήκα λύση, θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση σχετικά με ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω .
    Είχα μια Android οθόνη 7" κινέζικη στο αυτοκίνητο με android 8.1 με ανάλυση 1024 Χ 600 η οποία είχε και το IGO_9.6.29.329069 και ήμουν πολύ ευχαριστημένος. Μετά από τρία χρόνια αγόρασα από τον ίδιο πωλητή μια ίδια οθόνη, αναβαθμισμένη σε android 10 και μνήμες μεγαλύτερες, η οποία έχει την ίδια ανάλυση (1024 Χ 600) αλλά έχει άλλη έκδοση iGO. Έχει το iGO Navigation (NNG)
    v 9.18.27.693527 (Mar 14 2017) και το οποίο δεν μου αρέσει ιδιαίτερα το μενού του σε σχέση με το παλιό της προηγούμενης οθόνης. Είναι δύσκολος ο χειρισμός του από τον οδηγό και τα δείχνει πολύ μακριά στον χάρτη και δεν ζουμάρει άλλο από τις ρυθμίσεις. Εγκατέστησα το παλιό iGO , το οποίο το είχα κρατήσει backup από το προηγούμενο multimedia, αλλά όταν πάει να ανοίξει μου βγάζει σφάλμα ανάλυσης. Error: User interface resolution 1024X600 is not supported or compatible skin can not found. Και δεν ανοίγει.
    Τι μπορώ να κάνω? Τι λύσεις υπάρχουν και τι μου προτείνετε εσείς? Έτσι ώστε να μπορέσω να εγκαταστήσω σωστά το παλιό iGO (θα ήταν το ιδανικό για εμένα νομίζω) Είτε να φτιάξω τουλάχιστον το Zoom στο καινούργιο και να φαίνεται το στίγμα στον χάρτη ποιό κοντά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Joglan2005 : 18-10-2022 στις 20:25

Παρόμοια Θέματα

  1. Οδηγός : Συλλογή 198 Cars για τις "iGO NextGen"εφαρμογές
    από Farkadonitis για το φόρουμ iGO
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 23-10-2019, 18:11
  2. Πρόβλημα : Ανεξάρτητη φωνή σε οθόνη 2din σε igo primo android 6
    από giannis 1969 για το φόρουμ iGO
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 31-08-2019, 18:11
  3. Ερώτηση : Igo primo για κινέζικη οθόνη 2 din
    από giannis 1969 για το φόρουμ iGO
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 11-08-2019, 15:35
  4. "Σφαλιάρα" Ομπάμα στη Samsung, "σώζει" την Apple
    από bill33 για το φόρουμ Νέα απο το χώρο της Τεχνολογίας
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04-08-2013, 15:49

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείς να δημοσιεύσεις νέα θέματα
  • Δεν μπορείς να απαντήσεις στα θέματα
  • Δεν μπορείς να δημοσιεύσεις συνημμένα
  • Δεν μπορείς να επεξεργαστείς τα μηνύματά σου
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Navigation | Smartphones | NAVIGON | HERE WeGo Maps | HERE Map Creator | Garmin | IGO | Technology News | Χάρτες | AnaDigit