Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pavlitakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Ηλια δεν αμφισβητω αυτα που λες.
Ισα ισα μαθαινω. Αυτο που λες δεν το ξερω, ουτε το εχω δοκιμασει πριν ρουταρω το δικο μου.

Απλως μου φαινεται αδυνατον να εχεις προσβαση στην εσωτερικη μνημη (διαγραφοντας αρχεια) σε αρουταριστη συσκευη.
Αλλα δεν ειμαι ειδικος σε αυτα...μπορει να κανω και λαθος.
Οταν βαζω το sygic π.χ. φτιαχνει μονο του ενα φακελλο στην εξωτερικη καρτα. Το ιδιο και το Navigon igo κλπ. Το ιδιο και το copilot.
Με το Link2sd απλως μεταφερω και την εφαρμογη στην εξωτερικη καρτα.
Αυτη ειναι η δικη μου εμπειρια-γνωση. Αν τα εχεις κανει αυτα και δεν δουλεψανε....απλως πλεον δεν εχω να προσφερω κατι επιπλεον.
Την ειπα τη γνωμη μου.
Μη τρελλαθεις κιολας και εχω και τυψεις.

Και εγω μαθαινω τακη μου, αλιμονο.
Και αφου οπως λες σου φαινεται αδυνατον, παμε λοιπον να δουμε μεσω σκρινακια τι ακριβως εκανα χωρις να ειναι η συσκευη root, απλα με αντιγραφη και επικκοληση.

1. Πηγα και ρυθμισα τα παρακατω. Γενικα να τα πηγαινει τα παντα στην εξωτερικη μνημη.







2. Εδω οπως βλεπεις στον κοκκινο κυκλο ειναι ο φακελος CoPilot ο οποιος ειναι στην εσωτερικη μνημη (βλεπε βελος) γιατι πολυ απλα αν τον παω στην εξωτερικη και τον σβησω απο την εσωτερικη μνημη, ανοιγωντας τον CoPilot θα μου τα ξανακατεβασει επειδη δεν μπορει να τον διαβασει τον φακελο απο την καρτα.







3. Οι υπολοιποι φακελοι οπως βλεπεις ειναι στην εξωτερικη μνημη (βλεπε βελος)








Και που εισαι τακη μου, μην στεναχωριεσαι δεν τρελενομαι για να μην εχεις τυψεις