PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο ανδροιντ σε iOS αλλα αμεσα επιστροφή στο Ανδροιντ...



Farkadonitis
29-11-2014, 12:18
Απο ανδροιντ σε iOS αλλα αμεσα επιστροφή στο Ανδροιντ η οταν ο Μπαμπας δικαιώνεται. :JoJoJo_1::JoJoJo_1::JoJoJo_1::JoJoJo_1:


Δεν θα σας κουρασω με πολλα λογια αλλα αν δεν το έγραφα θα έσκαγα.

http://4.bp.blogspot.com/-DmvWejNJEBA/UGx2_T-FNAI/AAAAAAAAANk/4b_QrZP3AMo/s1600/la-katastasion-tres-apelpistik.jpg

Πριν κανα 2 μηνες ο Μεγαλος μου γιος αποφάσισε να πάρει ενα 5s μιας και το S4 μετα απο καμια 100ρια πεσίματα... 2 με 3 μπανια στην χέστρα της τουαλέτας και αλλο ενα στο γεματο νεροχύτη του κινητου μπαρ στο μαγαζι ....οποριας αξιον που χαζοδουλευε ακομα μου λεει: Μπαμπα θελω τηλ το μηλο δεν ειναι αυτο που ηταν και ειχα μαθει ειχες δικιο μου λεει.
Του λεω τι Θελεις;
Μου λεει: Ό,τι να ναι αρκει να ειναι ανδροιντ
Για τιμωρια του πηρα ενα Samsung S5 mini μιας που ειναι λιγο πανω λιγο κατω στο μέγεθος ενος Apple 5s :crazy:
E και ομως πεταει ακομα απο την χαρα τουlool

Τωρα στον Μικρο...
..πριν 2 εβδομαδες ο μικρος περνει και αυτος ενα απο απο ανανέωση συμβολαίου ενος φιλου μου ενα Apple 5s μιας και η τιμη που το εδωνε ηταν ξεφτίλα στα 200 €.

Χτες μου λεει.

Μπαμπα σκ@τα... επι κουβεντα...@ρχιδι@...οτι δεν κολαει το ιφον και δεν κανει σπασιματα με χρηση διάφορων εφαρμογων. Δεν ειναι σαν παλια. Ανοιγω εφαρμογές και κλείνουν. Αλλες φορες κολλάνε.
Βρε του λεω περασες τις αναβαθμισεις;
ναι μου λεει. Μεχρι και ρεσετ στις εργοστασιακές και μετα τις αναβαθμίσεις.
καλα ενταξει παιδι μου του λεω.
Το Samsung S5 που το εχεις;

να μπαμπα ξερεις...το χαλασα.
πως βρε με έπεσε.

και τωρα του λεω;
Τιποτα μου λεει.
τι τιποτα παιδι μου του λεω.
Να το Μαρτιο θα παρω με την ανανέωση του συμβολαίου ενα Νοτε 4.
γιατι Νοτε 4; Εσυ λες οτι τα νοτε ειναι για παππουδες.
απαντηση.
ναι αλλα δεν κολαει.

φισικα του λεω και δεν κολλάει και δεν κανει σπασιματα εφοσον ειναι 64βιτ..και μείναμε εκεί γιατί εκτος απο το που διέλυσε σε 1 χρονο 3 συσκευες...1 s3 mini, 1 s3 & το ρεσερβα s4 τι μαμας...!tsita_ta_gkasia!