Σελίδα 17 από 29 Αρχική ΣελίδαΑρχική Σελίδα ... 7151617181927 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων: 161 έως 170 από 286

Θέμα: Genius Maps: GPS Navigation Τρέχουσα έκδοση 3.3.0

  1. #161
    Επίτιμος Πρόεδρος Το avatar του χρήστη Farkadonitis
    Εγγραφή
    22-12-2012
    Περιοχή
    Γερμανια/Ελλαδα
    Συσκευές: Galaxy S23 Ultra 512 GB, Galaxy Α54 256 GB, Galaxy Tab S9 Ultra 5G 512GB, TomTom GO Exclusive 7 Garmin DriveSmart™ 65 & Digital Traffic (65 Λογισμικά: Κατά σειρά Προτίμησης: TomTom Go, iGO ΝexGean, Sygic, Google Maps, Genius Maps, CoPilot, ADAC
    Μηνύματα
    10.156
    Ευχαρίστησε
    4.912
    Τον ευχαρίστησαν 4.021 φορές σε 2.545 μηνύματα
    Όνομα
    Δημητρης
    νταχ εγώ κατάλαβα αλλα...
    δεν θα σχολιάσω αρνητικά.
    Θα το δω σαν ευγενική προσφορά για προσωρινή λύση μέχρι να βρεθεί η τελική λύση κρίνοντας απο αυτό που έγραψες στο τέλος: Υπομονή λοιπόν για τις νέες εξελίξεις του θέματος ....


    Από προσωπική εμπειρία μεταξύ πολλών εταιριών η μοναδική που αποδείξε οτι είναι μεγάλη εταιρία είναι η τομτομ και σε ένα πρόβλημα που είχα με χακαρισμα του παλιού μου gmail μέχρι που με εσνωματοσε δυο διαφορετικές πλατφόρμες λογισμικού. Του αντροιντ μαζι με του ιος για να με ικανοποίησει. . Κάτι δηλαδή που που δεν ηταν καν υποχρεούμενη να κάνει. Ετσι με ενα λογαρισμο εχω ΤομΤομ πλοηγηση σε
    αντροιντ μαζι και ιος μεχρι και 10 συσκευές ταυτόχρονο συν τοις αγορές που είχα κάνει.

    Αυτό λέγετε εξυπηρέτηση πελατών

    edit: Ξεχασα να τονισω το αλλα.
    ειναι αλλά και οχι άλλα

    edit2: ξεχασα να αναφέρω μια μικρη εταιρια που η κίνηση της την κάνει μεγάλη... την PoiBase που μου εδωσε τα πλήρη δικαιώματα χωρίς να ξαναπληρωσω στο γκουγλη πλεει. Ολες οι άλλες ήθελαν ξανά παράδες!!!

    ...όσο τα smartphone γίνονται εξυπνότερα, τόσο πιο ηλίθιοι γινόμαστε εμείς


    Μην ρωτάτε με PM, email, μηνύματα, για θέματα που αφορούν παράνομες/σπασμένες εφαρμογές/app/apk.
    Δεν επιτρέπονται και δεν απαντάμε σε τέτοια θέματα.
    Ουτε απαντάμε σε PM, για προβλήματα τεχνικής φύσεως ερωτήματα/απορίες,
    για αυτή την δουλεία είναι το φόρουμ.


    Κρυφό περιεχόμενο


  2. Μέλη που ευχαριστούν τον/την Farkadonitis για το χρήσιμο μήνυμα:

    lneam (01-05-2018)

  3. #162
    Fanatic NaviPhoner
    Εγγραφή
    28-01-2014
    Περιοχή
    Πειραιας
    Συσκευές: MT11i, A5010
    Μηνύματα
    3.868
    Ευχαρίστησε
    1.277
    Τον ευχαρίστησαν 3.453 φορές σε 2.209 μηνύματα
    Όνομα
    Λεωνιδας
    απαντηση απο Mireo
    Dear Sir,
    In the new release, because users had privacy concerns, we no longer require permissions to read your device IMEI number and Google ID. We rely on Google Play to give us information about purchases. That presents the problem when content is not purchased with Google Play.
    If that's the case with you, you can go in "Settings" -> "Apps" -> "Permissions" , enable "Read phone state" i "Contacts" permissions and start GeniusMaps again.

    Kind regards,
    Jasna
    Mireo Support


    απαντηση απο geointelligence
    Αγαπητέ κύριε,

    Παρακαλώ διαγράψτε το Genius Maps και εγκαταστήστε το ξανά από το παρακάτω link
    https://app.box.com/s/9sidhu6vfof1oeo1ha0ct46i8spqdskg

    Μετά την εγκατάσταση και το άνοιγμα, επιλέξτε "€œΕπαναφορά αγορών"€ για να έρθει το Pro Guidance. Ακόμη και να μην έρθει αμέσως, κατεβάστε το χάρτη Ελλάδας και κάντε ξανά "€œΕπαναφορά αγορών"€ μέσα από τις ρυθμίσεις.

    Αν όλα είναι οκ, απλά ενημερώστε με και φροντίστε να μην κάνετε αναβάθμιση το Genius Maps από το play store μέχρι να δούμε τι συμβαίνει.

    Με εκτίμηση,


    Δημητρη, για κανε καποια εκτιμηση της καταστασης

    Υ.Γ.
    αφου εγκαταστησα την εκδοση 2.1.7.0 και ολα ηταν σωστα, πηγα στο playstore και εκανα update. Ανεξαρτητα απο την συμβουλη της geointelligence, ηθελα να δω ..... ???
    Η εφαρμογη ετρεξε, αναβαθμισα τους χαρτες και το license ειναι σωστο. Φαινεται πως εαν "δει" να υπαρχουν τα σωστα κλειδια στον φακελο της εφαρμογης στην συσκευη, δεν ξανακανει επικοινωνια με τους server της Mireo και ολα πανε μια χαρα. Ανεξαρτητα απο αυτο το "τεχνασμα" λογικα θα πρεπει καπως να βρουν μια λυση για ολους τους χρηστες συντομα

  4. Μέλη που ευχαριστούν τον/την lneam για το χρήσιμο μήνυμα:

    Farkadonitis (01-05-2018)

  5. #163
    Επίτιμος Πρόεδρος Το avatar του χρήστη Farkadonitis
    Εγγραφή
    22-12-2012
    Περιοχή
    Γερμανια/Ελλαδα
    Συσκευές: Galaxy S23 Ultra 512 GB, Galaxy Α54 256 GB, Galaxy Tab S9 Ultra 5G 512GB, TomTom GO Exclusive 7 Garmin DriveSmart™ 65 & Digital Traffic (65 Λογισμικά: Κατά σειρά Προτίμησης: TomTom Go, iGO ΝexGean, Sygic, Google Maps, Genius Maps, CoPilot, ADAC
    Μηνύματα
    10.156
    Ευχαρίστησε
    4.912
    Τον ευχαρίστησαν 4.021 φορές σε 2.545 μηνύματα
    Όνομα
    Δημητρης
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από lneam Εμφάνιση μηνυμάτων


    Δημητρη, για κανε καποια εκτιμηση της καταστασης

    Υ.Γ.
    αφου εγκαταστησα την εκδοση 2.1.7.0 και ολα ηταν σωστα, πηγα στο playstore και εκανα update. Ανεξαρτητα απο την συμβουλη της geointelligence, ηθελα να δω ..... ???
    Η εφαρμογη ετρεξε, αναβαθμισα τους χαρτες και το license ειναι σωστο. Φαινεται πως εαν "δει" να υπαρχουν τα σωστα κλειδια στον φακελο της εφαρμογης στην συσκευη, δεν ξανακανει επικοινωνια με τους server της Mireo και ολα πανε μια χαρα. Ανεξαρτητα απο αυτο το "τεχνασμα" λογικα θα πρεπει καπως να βρουν μια λυση για ολους τους χρηστες συντομα
    σε ειπα και πανω οτι νταξ καταλαβα...
    ναι;

    νταξ τωρα;

    λοιπον επειδή απο σημερα ισχύει η νεα ευρωπαϊκή νομοθεσία συλλογης προσωπικόν δεδομένων DSGVO δεν μπορούν πλέων τρίτοι να συλλέγουν δεδομένα για αυτό και η μιρεο (να μαθαίνουμε και γραμματική. οι ξένες λέξεις στην ελληνικη γραμματική απλοποιούνται οταν αναγραφούνε. για αυτό και μιρεο) σου απάντησε ποιο πάνω r...missions to read your device IMEI number and Google ID. We rely on Google Play to give us information about purchases.

    Για να το απλοποιήσω ακόμα περισσότερο χωρις κατεβατο.
    Η NGI πρεπει να παραχωρισει τα δικαιωμτα στην μιρεο και η μιρεο στο gogle play. Αν δεν κανω λαθος τωρα...αν θες δοκιμασε και θα δεις σε επαναφορα της συσκευης οτι μεσου gogle play η εφαρμογη θα αναγνωριστη πλεον κατευειαν χωρις να χρειαζετε να παρακαλας την
    geointelligence.

    Για αυτο και η
    geointelligence σου ειπε μη κανεις αυτο που εκανες:Ανεξαρτητα απο την συμβουλη της geointelligence, ηθελα να δω ..... ???

    Δεν ηθελε να μαθευτει ακομα η και καθουλου

    Τωρα Δοκιμασε κατι αλλο. Κανε μεσου της εφαρμογης ξανα
    "€œΕπαναφορά αγορών" και κλεισε την εφαρμογη και κανε επανεκκίνηση το τηλ. Διεγραψε την εφαρμογη και επανακινηση της συσκευης. Πανε και δες στις αγορες του play αν σου εχει τη εφαρμογη. Αν ναι κατεβασε την και μετα την εγκατασταση πανε και καναε "€œΕπαναφορά αγορών"€ . Ειμαι σιγουρος οτι θα εκπλαγεις.
    ...όσο τα smartphone γίνονται εξυπνότερα, τόσο πιο ηλίθιοι γινόμαστε εμείς


    Μην ρωτάτε με PM, email, μηνύματα, για θέματα που αφορούν παράνομες/σπασμένες εφαρμογές/app/apk.
    Δεν επιτρέπονται και δεν απαντάμε σε τέτοια θέματα.
    Ουτε απαντάμε σε PM, για προβλήματα τεχνικής φύσεως ερωτήματα/απορίες,
    για αυτή την δουλεία είναι το φόρουμ.


    Κρυφό περιεχόμενο


  6. Μέλη που ευχαριστούν τον/την Farkadonitis για το χρήσιμο μήνυμα:

    lneam (01-05-2018)

  7. #164
    Fanatic NaviPhoner
    Εγγραφή
    28-01-2014
    Περιοχή
    Πειραιας
    Συσκευές: MT11i, A5010
    Μηνύματα
    3.868
    Ευχαρίστησε
    1.277
    Τον ευχαρίστησαν 3.453 φορές σε 2.209 μηνύματα
    Όνομα
    Λεωνιδας
    την Παρασκευη εκανα hard reset, λογο clean update σε oreo 8.1

    1. μια χαρα παρακαλαω την geointelligence. Ποτε θα τα μαγειρεψουν (Mireo + GI) ωστε μας δωσουν πραγματικη λυση στο προβλημα, αντε γεια ....

    2. μετα την επαναφορα της συσκευης μου, οτι εχω αγορασει, οπως παντα τα εβλεπα και παλι αυτα βλεπω.

    3. ουτε η google ειναι κοροιδα, ουτε η Mireo, ουτε η geointelligence. Πως πιστευεις οτι θα φανει αγορα στο playstore, χωρις ο "τελικος κριτης" η google να εμφανισει καταχωρηση που δεν εχει στοιχεια αγορας απο 1. καρτα, 2. promo code, 3. προπληρωμενη καρτα, το βλεπω απιθανο. Οι λογιστικοι ελεγχοι σε μια εταιρεια πολλων ΔΙΣ $$$$$$ ετησιως δεν διαφερει απο το τραπεζικο συστημα. Ναι, λαθη γινονται, οχι ομως απο τους Η/Υ, μονο απο ανθρωπινο χερι.

    4. με τοσες δοκιμες απο την Παρασκευη στο Playstore, ουτε μονος μου (απο τυχη), ουτε με αυτα που ειπες να κανω, ξεγελαστηκε το συστημα. Δεν ξερω τι παραδειγμα ειδες και το λες αυτο.

    Πριν απο μερικα χρονια (το εχω αναφερει στο φορουμ) ειχα καταφερει να εχω μονο σε 1 (μια) συσκευη μου, πληρη λειτουργικη την εφαρμογη BeOnRoad. Δεν ξερω πως εγινε αυτο το λαθος, απλα εγινε οταν η εφαρμογη απο δωρεαν εγινε επιπληρωμη. Στο playstore δεν φαινοταν καμια αγορα. Για να ξεκλειδωσει η εφαρμογη αφου την εγκαθιστουσα απο το playstore, επρεπε να γινει συνδεση με τους server της Sygic.

    Ακριβως το ιδιο γινεται και τωρα με την Mireo. Το playstore δεν "ξερει" καμια αγορα. Μονο οι server της Mireo.

    5. οταν παταω στην εφαρμογη genius maps "επαναφορα αγορων", στιγμιαια προλαβαινω να διαβασω
    - συνδεση με google
    - συνδεση με Mireo
    για αλλη μια φορα η google ειναι στο παιχνιδι και φυσικα δεν με ξερει ....

    6. δεν εχω προβλημα με την πλοηγηση. Εχω αρκετες λυσεις στο μηχανημα μου. Απλα εχω αρκετο ελευθερο χρονο .....

    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lneam : 01-05-2018 στις 22:35

  8. Μέλη που ευχαριστούν τον/την lneam για το χρήσιμο μήνυμα:

    Farkadonitis (01-05-2018)

  9. #165
    Επίτιμος Πρόεδρος Το avatar του χρήστη Farkadonitis
    Εγγραφή
    22-12-2012
    Περιοχή
    Γερμανια/Ελλαδα
    Συσκευές: Galaxy S23 Ultra 512 GB, Galaxy Α54 256 GB, Galaxy Tab S9 Ultra 5G 512GB, TomTom GO Exclusive 7 Garmin DriveSmart™ 65 & Digital Traffic (65 Λογισμικά: Κατά σειρά Προτίμησης: TomTom Go, iGO ΝexGean, Sygic, Google Maps, Genius Maps, CoPilot, ADAC
    Μηνύματα
    10.156
    Ευχαρίστησε
    4.912
    Τον ευχαρίστησαν 4.021 φορές σε 2.545 μηνύματα
    Όνομα
    Δημητρης
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από lneam Εμφάνιση μηνυμάτων
    την Παρασκευη εκανα hard reset, λογο clean update σε oreo 8.1

    1. μια χαρα παρακαλαω την geointelligence. Ποτε θα τα μαγειρεψουν (Mireo + GI) ωστε μας δωσουν πραγματικη λυση στο προβλημα, αντε γεια ....

    2. μετα την επαναφορα της συσκευης μου, οτι εχω αγορασει, οπως παντα τα εβλεπα και παλι αυτα βλεπω.

    3. ουτε η ειναι κοροιδα, ουτε η Mireo, ουτε η geointelligence. Πως πιστευεις οτι θα φανει αγορα στο playstore, χωρις ο "τελικος κριτης" η να εμφανισει καταχωρηση που δεν εχει στοιχεια αγορας απο 1. καρτα, 2. promo code, 3. προπληρωμενη καρτα, το βλεπω απιθανο. Οι λογιστικοι ελεγχοι σε μια εταιρεια πολλων ΔΙΣ $$$$$$ ετησιως δεν διαφερει απο το τραπεζικο συστημα. Ναι, λαθη γινονται, οχι ομως απο τους Η/Υ, μονο απο ανθρωπινο χερι.

    4. με τοσες δοκιμες απο την Παρασκευη στο Playstore, ουτε μονος μου (απο τυχη), ουτε με αυτα που ειπες να κανω, ξεγελαστηκε το συστημα. Δεν ξερω τι παραδειγμα ειδες και το λες αυτο.

    Πριν απο μερικα χρονια (το εχω αναφερει στο φορουμ) ειχα καταφερει να εχω μονο σε 1 (μια) συσκευη μου, πληρη λειτουργικη την εφαρμογη BeOnRoad. Δεν ξερω πως εγινε αυτο το λαθος, απλα εγινε οταν η εφαρμογη απο δωρεαν εγινε επιπληρωμη. Στο playstore δεν φαινοταν καμια αγορα. Για να ξεκλειδωσει η εφαρμογη αφου την εγκαθιστουσα απο το playstore, επρεπε να γινει συνδεση με τους server της Sygic.

    Ακριβως το ιδιο γινεται και τωρα με την Mireo. Το playstore δεν "ξερει" καμια αγορα. Μονο οι server της Mireo.

    5. οταν παταω στην εφαρμογη genius maps "επαναφορα αγορων", στιγμιαια προλαβαινω να διαβασω
    - συνδεση με
    - συνδεση με Mireo
    για αλλη μια φορα η ειναι στο παιχνιδι και φυσικα δεν με ξερει ....

    6. δεν εχω προβλημα με την πλοηγηση. Εχω αρκετες λυσεις στο μηχανημα μου. Απλα εχω αρκετο ελευθερο χρονο .....

    Εγώ είπα για σήμερα αγόρι μου δεν είπα για την Παρασκευή. Πας πατάς την τελευταία έκδοση της Εφαρμογές κάνεις εγκατάσταση και βλέπεις


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
    ...όσο τα smartphone γίνονται εξυπνότερα, τόσο πιο ηλίθιοι γινόμαστε εμείς


    Μην ρωτάτε με PM, email, μηνύματα, για θέματα που αφορούν παράνομες/σπασμένες εφαρμογές/app/apk.
    Δεν επιτρέπονται και δεν απαντάμε σε τέτοια θέματα.
    Ουτε απαντάμε σε PM, για προβλήματα τεχνικής φύσεως ερωτήματα/απορίες,
    για αυτή την δουλεία είναι το φόρουμ.


    Κρυφό περιεχόμενο


  10. #166
    Fanatic NaviPhoner
    Εγγραφή
    28-01-2014
    Περιοχή
    Πειραιας
    Συσκευές: MT11i, A5010
    Μηνύματα
    3.868
    Ευχαρίστησε
    1.277
    Τον ευχαρίστησαν 3.453 φορές σε 2.209 μηνύματα
    Όνομα
    Λεωνιδας
    το εκανα Δημητρη, δεν υπαρχει αγορα της εφαρμογης στο playstore

  11. #167
    Επίτιμος Πρόεδρος Το avatar του χρήστη Farkadonitis
    Εγγραφή
    22-12-2012
    Περιοχή
    Γερμανια/Ελλαδα
    Συσκευές: Galaxy S23 Ultra 512 GB, Galaxy Α54 256 GB, Galaxy Tab S9 Ultra 5G 512GB, TomTom GO Exclusive 7 Garmin DriveSmart™ 65 & Digital Traffic (65 Λογισμικά: Κατά σειρά Προτίμησης: TomTom Go, iGO ΝexGean, Sygic, Google Maps, Genius Maps, CoPilot, ADAC
    Μηνύματα
    10.156
    Ευχαρίστησε
    4.912
    Τον ευχαρίστησαν 4.021 φορές σε 2.545 μηνύματα
    Όνομα
    Δημητρης
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από lneam Εμφάνιση μηνυμάτων
    το εκανα Δημητρη, δεν υπαρχει αγορα της εφαρμογης στο playstore
    Όχι αγόρι μου δεν υπάρχει αγορά. Την κανονική εφαρμογή κατέβασε και δες αν ενεργοποιεί τώρα τα κλειδιά της ε εφαρμογής της GI


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
    ...όσο τα smartphone γίνονται εξυπνότερα, τόσο πιο ηλίθιοι γινόμαστε εμείς


    Μην ρωτάτε με PM, email, μηνύματα, για θέματα που αφορούν παράνομες/σπασμένες εφαρμογές/app/apk.
    Δεν επιτρέπονται και δεν απαντάμε σε τέτοια θέματα.
    Ουτε απαντάμε σε PM, για προβλήματα τεχνικής φύσεως ερωτήματα/απορίες,
    για αυτή την δουλεία είναι το φόρουμ.


    Κρυφό περιεχόμενο


  12. Μέλη που ευχαριστούν τον/την Farkadonitis για το χρήσιμο μήνυμα:

    lneam (01-05-2018)

  13. #168
    Fanatic NaviPhoner
    Εγγραφή
    28-01-2014
    Περιοχή
    Πειραιας
    Συσκευές: MT11i, A5010
    Μηνύματα
    3.868
    Ευχαρίστησε
    1.277
    Τον ευχαρίστησαν 3.453 φορές σε 2.209 μηνύματα
    Όνομα
    Λεωνιδας
    Δημητρη, αυτο εκανα ...

  14. #169
    Fanatic NaviPhoner
    Εγγραφή
    28-01-2014
    Περιοχή
    Πειραιας
    Συσκευές: MT11i, A5010
    Μηνύματα
    3.868
    Ευχαρίστησε
    1.277
    Τον ευχαρίστησαν 3.453 φορές σε 2.209 μηνύματα
    Όνομα
    Λεωνιδας
    αυτος ο συνδυασμος εγινε, ακριβος με αυτα τα βηματα. κανενα αποτελεσμα

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Farkadonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είπα για σήμερα αγόρι μου δεν είπα για την Παρασκευή. Πας πατάς την τελευταία έκδοση της Εφαρμογές κάνεις εγκατάσταση και βλέπεις
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Farkadonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι αγόρι μου δεν υπάρχει αγορά. Την κανονική εφαρμογή κατέβασε και δες αν ενεργοποιεί τώρα τα κλειδιά της ε εφαρμογής της GI
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Farkadonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τωρα Δοκιμασε κατι αλλο. Κανε μεσου της εφαρμογης ξανα "€œΕπαναφορά αγορών" και κλεισε την εφαρμογη και κανε επανεκκίνηση το τηλ. Διεγραψε την εφαρμογη και επανακινηση της συσκευης.

    σε συνεχεια μετα το παραπανω που εκανα, ουτε αυτο δουλεψε. Εσυ ομως ειπες για αγορα και το προσπαθησα
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Farkadonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πανε και δες στις αγορες του play αν σου εχει τη εφαρμογη. Αν ναι κατεβασε την και μετα την εγκατασταση πανε και καναε "€œΕπαναφορά αγορών"€ . Ειμαι σιγουρος οτι θα εκπλαγεις.

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Farkadonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι αγόρι μου δεν υπάρχει αγορά. Την κανονική εφαρμογή κατέβασε και δες αν ενεργοποιεί τώρα τα κλειδιά της ε εφαρμογής της GI



    την Παρασκευη αυτο δεν λειτουργησε, σημερα για να με βαλεις να κανω ξανα hard reset, θα πρεπει να το διαβασω καπου (?) ή να το δω σε συσκευη αλλου χρηστη. Τι αποδειξεις υπαρχουν ?
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Farkadonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν κανω λαθος τωρα...αν θες δοκιμασε και θα δεις σε επαναφορα της συσκευης οτι μεσου gogle play η εφαρμογη θα αναγνωριστη πλεον κατευειαν χωρις να χρειαζετε να παρακαλας την geointelligence.

    να δω τι θα μου απαντησουν αυριο, στην geointelligence .....
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Farkadonitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αυτο και η geointelligence σου ειπε μη κανεις αυτο που εκανες:Ανεξαρτητα απο την συμβουλη της geointelligence, ηθελα να δω ..... ???
    Δεν ηθελε να μαθευτει ακομα η και καθουλου

  15. #170
    Επίτιμος Πρόεδρος Το avatar του χρήστη Farkadonitis
    Εγγραφή
    22-12-2012
    Περιοχή
    Γερμανια/Ελλαδα
    Συσκευές: Galaxy S23 Ultra 512 GB, Galaxy Α54 256 GB, Galaxy Tab S9 Ultra 5G 512GB, TomTom GO Exclusive 7 Garmin DriveSmart™ 65 & Digital Traffic (65 Λογισμικά: Κατά σειρά Προτίμησης: TomTom Go, iGO ΝexGean, Sygic, Google Maps, Genius Maps, CoPilot, ADAC
    Μηνύματα
    10.156
    Ευχαρίστησε
    4.912
    Τον ευχαρίστησαν 4.021 φορές σε 2.545 μηνύματα
    Όνομα
    Δημητρης
    ok.

    Μόνο μια διευκρίνηση στην λάθος διατύπωση που έκανα. Δεν εννοούσα hard reset. Άπλα νέα καθαρή εγκατάσταση της εφαρμογής. Δηλαδή: Ρυθμίσεις / εφαρμογές / Genius-Maps/ Επιβολή διακοπής/ χώρος αποθήκευσης / διαγραφή μνήμης / Διαγραφή δεδομένων και επιστροφή στην κατάργηση εγκατάστασης.
    Μέτα στην μνήμη του τηλεφώνου και της εξωτερικής κάρτας αν υπάρχει έλεγχος για τυχών σκουπιδάκια από την εφαρμογή και διαγραφή αυτών. Ρεσταρτ το τηλ και εγκατάσταση της εφαρμογής από το play.
    ...όσο τα smartphone γίνονται εξυπνότερα, τόσο πιο ηλίθιοι γινόμαστε εμείς


    Μην ρωτάτε με PM, email, μηνύματα, για θέματα που αφορούν παράνομες/σπασμένες εφαρμογές/app/apk.
    Δεν επιτρέπονται και δεν απαντάμε σε τέτοια θέματα.
    Ουτε απαντάμε σε PM, για προβλήματα τεχνικής φύσεως ερωτήματα/απορίες,
    για αυτή την δουλεία είναι το φόρουμ.


    Κρυφό περιεχόμενο


  16. Μέλη που ευχαριστούν τον/την Farkadonitis για το χρήσιμο μήνυμα:

    lneam (02-05-2018)

Σελίδα 17 από 29 Αρχική ΣελίδαΑρχική Σελίδα ... 7151617181927 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Garmin Express Τρέχουσα έκδοση v7.20.0.0
    από Petros για το φόρουμ Garmin
    Απαντήσεις: 178
    Τελευταίο μήνυμα: 04-03-2024, 08:45
  2. Sygic GPS Navigation & Maps για iOS τρέχουσα έκδοση 20.7.4
    από Farkadonitis για το φόρουμ Sygic iOS
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο μήνυμα: 17-11-2021, 03:17
  3. CoPilot GPS - Πλοήγηση τρέχουσα έκδοση 10.19.0.1717
    από Emerson για το φόρουμ CoPilot
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14-07-2021, 17:13
  4. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 12-07-2019, 16:52
  5. NAVIGON Cruiser - Motorcycle Τρέχουσα έκδοση 1.4.1
    από Farkadonitis για το φόρουμ NAVIGON Android
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18-04-2018, 14:39

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείς να δημοσιεύσεις νέα θέματα
  • Δεν μπορείς να απαντήσεις στα θέματα
  • Δεν μπορείς να δημοσιεύσεις συνημμένα
  • Δεν μπορείς να επεξεργαστείς τα μηνύματά σου
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Navigation | Smartphones | NAVIGON | HERE WeGo Maps | HERE Map Creator | Garmin | IGO | Technology News | Χάρτες | AnaDigit