Καλησπέρα σας,
Σας ενημερώνουμε ότι και οι δύο αλλαγές (στην Κύπρο και τον Πειραιά) έχουν περαστεί στη βάση δεδομένων μας και θα γίνουν ορατές σε κάποιο μελλοντικό update.
Καλησπέρα σας,
Σας ενημερώνουμε ότι και οι δύο αλλαγές (στην Κύπρο και τον Πειραιά) έχουν περαστεί στη βάση δεδομένων μας και θα γίνουν ορατές σε κάποιο μελλοντικό update.
H Mακρόνησος πολύ καλά χαρτογραφημένη, αλλά όχι πλήρως. Βάζω στην αναζήτηση του herecom Μακρόνησος και μου βγάζει την παρακάτω εικόνα στα τουρκικά. Τι παίζει;
Ευχαριστούμε για την αναφορά. Μόλις το είδαμε κι εμείς, και προχωράμε προς την επίλυσή του. Μόλις θα έχουμε νεότερα θα σας ενημερώσω.
Kαι άλλο φαινόμενο τουρκικών, στη Σαντορίνη αυτή τη φορά.
Νομίζω οτι επειδή δεν είναι μεταφρασμένο στα ελληνικά το here.com, παίρνει μετάφραση απο τα τουρκικά που είναι στις υποστηριζόμενες γλώσσες στις ρυθμίσεις, καθότι γεωγραφικά είμαστε πιο κοντά στη Τουρκία.
Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ester : 19-05-2015 στις 18:29
Farkadonitis (20-05-2015),Petros (20-05-2015)
Ψάχνω το ξενοδοχείο AKS Hinitsa στο Πόρτο Χέλι, και μου το βγάζει μεσοπέλαγα!
Farkadonitis (21-05-2015),Petros (21-05-2015)
Στους χαρτες που δινει η Here στην navigon το εχει στην στεριά
...όσο τα smartphone γίνονται εξυπνότερα, τόσο πιο ηλίθιοι γινόμαστε εμείς
Μην ρωτάτε με PM, email, μηνύματα, για θέματα που αφορούν παράνομες/σπασμένες εφαρμογές/app/apk.
Δεν επιτρέπονται και δεν απαντάμε σε τέτοια θέματα.
Ουτε απαντάμε σε PM, για προβλήματα τεχνικής φύσεως ερωτήματα/απορίες,
για αυτή την δουλεία είναι το φόρουμ.
Κρυφό περιεχόμενο
Διορθώθηκε η θέση του AKS Hinitsa Bay.
Navigation - Expanding our Horizons!
Ester (25-05-2015),Farkadonitis (22-05-2015)
Σχετικα ειναι ολα Πετρο.
Τζαμπα χαρηκαμε. Εκει που ελεγα πως βρηκα μια εταιρεια χαρτογραφησης που σιγα-σιγα οι χαρτες γινονται καλυτεροι, ηρθε το κυμα ... και παει ο Πυργος.
Στους νεους χαρτες που "ανεβασαν" προσφατα στο web, ειδα δρομους κλειστους απο το καλοκαιρι του 2014 λογο εργων Μετρο, που περασε 1 χρονος (2015) ωστε να γινουν αλλαγες σε εμας, να ξανα-ειναι (2016) "υποτιθεται" προσπελασιμοι στα αυτοκινητα. Φυσικα κατι τετοιο δεν ισχυει, οι δρομοι παραμενουν κλειστοι.
Να υποθεσω πως πρεπει να ξανα-περιμενουμε μεχρι το 2017 ? Δεν κανουν κανενα ελεγχο πριν περασουν τις αλλαγες ?
Καλησπέρα Λεωνίδα,
Μπορείς να μας δώσεις κάποιες λεπτομέρειες σχετικά με αυτούς τους κλειστούς δρόμους (που βρίσκονται).
Ευχαριστώ,
Βασιλης
Καλησπερα Βασιλη,
37.959464, 23.639757
Με κεντρο τον υπο-κατασκευη σταθμο μετρο Μανιατικα στον Πειραια και τα στενα γυρω απο αυτον.
Στους χαρτες που εχουμε σημερα στις συσκευες μας βλεπουμε κλειστους δρομους και η δρομολογιση δεν περναει απο την οδο Αιτωλικου 129, ενω στους νεους χαρτες που υπαρχουν στο web της Here τους εχουν ξανανοίξει και η δρομολογηση περναει απο την Αιτωλικου 129.
Petros (04-08-2016)
Σελιδοδείκτες